NOWA KOLEKCJA!
Bermudy chłopięce MAYORAL 3251 grafitowe
Bermudy chłopięce MAYORAL 3251 grafitowe
126,00 zł 107,10 zł
Bermudy chłopięce MAYORAL 3261 jeansowe
Bermudy chłopięce MAYORAL 3261 jeansowe
112,00 zł 95,20 zł
Bluza chłopięca MAYORAL 6409 piaskowa
Bluza chłopięca MAYORAL 6409 piaskowa
153,00 zł 130,05 zł
Kamizelka chłopięca MAYORAL 3339 zielona
Kamizelka chłopięca MAYORAL 3339 zielona
144,00 zł 122,40 zł
Komplet chłopięcy MAYORAL 3651 krem/pomarańcz
Komplet chłopięcy MAYORAL 3651 krem/pomarańcz
126,00 zł 107,10 zł
Komplet chłopięcy MAYORAL 3660 biały/zielony
Komplet chłopięcy MAYORAL 3660 biały/zielony
112,00 zł 95,20 zł
Komplet chłopięcy MAYORAL 6636 szary/granat
Komplet chłopięcy MAYORAL 6636 szary/granat
130,00 zł 110,50 zł
Komplet chłopięcy MAYORAL 6641 czerwony/czarny
Komplet chłopięcy MAYORAL 6641 czerwony/czarny
171,00 zł 145,35 zł
Koszulka chłopięca MAYORAL 3005 pomarańczowa
Koszulka chłopięca MAYORAL 3005 pomarańczowa
70,00 zł 59,50 zł
Koszulka chłopięca MAYORAL 3013 niebieska
Koszulka chłopięca MAYORAL 3013 niebieska
72,00 zł 61,20 zł
Koszulka chłopięca MAYORAL 3017 niebieska
Koszulka chłopięca MAYORAL 3017 niebieska
67,00 zł 56,95 zł
Koszulka chłopięca MAYORAL 3023 granatowa
Koszulka chłopięca MAYORAL 3023 granatowa
67,00 zł 56,95 zł
Koszulka chłopięca MAYORAL 6003 granatowa
Koszulka chłopięca MAYORAL 6003 granatowa
70,00 zł 59,50 zł
Kurtka chłopięca MAYORAL 3416 zielona
Kurtka chłopięca MAYORAL 3416 zielona
216,00 zł 183,60 zł
Kurtka chłopięca MAYORAL 3418 zielona/granat
Kurtka chłopięca MAYORAL 3418 zielona/granat
225,00 zł 191,25 zł
Kurtka chłopięca MAYORAL 3420 niebieska
Kurtka chłopięca MAYORAL 3420 niebieska
171,00 zł 145,35 zł
Kurtka chłopięca MAYORAL 6406 jeansowa
Kurtka chłopięca MAYORAL 6406 jeansowa
163,00 zł 138,55 zł
Kurtka chłopięca MAYORAL 6412 granatowa
Kurtka chłopięca MAYORAL 6412 granatowa
234,00 zł 198,90 zł
Sweter chłopięcy MAYORAL 3340 granatowy
Sweter chłopięcy MAYORAL 3340 granatowy
123,00 zł 104,55 zł
Najładniejsze imiona dla dziewczynki

W życiu dorosłej kobiety nadchodzi w końcu ten dzień, kiedy spodziewa się dziecka. Dla przyszłych rodziców, którzy czekają na pierwszego potomka, jest to oczekiwanie pełne emocji, zarówno tych dobrych, jak i złych powodujących źródło zmartwień i niepokoju. Są to zupełnie normalne reakcje na to, co nieznane i w rzeczywistości zupełnie nowe. Dużo łatwiej jest spodziewać się narodzin dziecka, gdy już pewne rzeczy mamy ustalone. Jednym z takich „zadań” jest wybranie odpowiedniego imienia dla dziecka. Jest to tak naprawdę bardzo ważna decyzja. Warto poznać, jakie są najpiękniejsze imiona dla dzieci i znaleźć wśród nich to idealne.

Najładniejsze imiona dla dzieci

Kiedy przyszła mam spodziewa się córki, odnalezienie dla niej trafnego imienia może okazać się trudny zdaniem. Musimy zdecydować się, jakie kryterium jest dla nas najważniejsze. Ponadto istotne jest to, czy imię zostanie ustalone w ciąży, czy może po porodzie? Czasami jest tak, że rodzice nie mają żadnego pomysłu, a kiedy rodzi się dziecko od razu wiedzą, jak będzie się nazywać. Nie zmienia to faktu, że można poczytać o różnych propozycjach znacznie wcześniej. Sprawdźmy więcej jakie mogą być te najpiękniejsze imiona dla dziewczynek.

Najładniejsze imię dla dziewczynki

Maja – imię będące zdrobnieniem pochodzącym od imienia Maria. W różnych częściach świata ma inne znaczenie. Maja w życiu codziennym ceni bardziej wartości duchowe niż materialne. Kobiety noszące to imię są wrażliwe na bliskie otoczenie. Maja jest kobietą nieco oderwaną od rzeczywistości, posiada dobrą intuicję i rozumie motywacje innych ludzi. To kobieta stworzona do brylowania w towarzystwie. Odnajdzie się w działalności artystycznej.

Najpiękniejsze imiona dla dziewczynek

Pola – pierwotnie było to zdrobnienie do imienia Apolonia, ale obecnie funkcjonuje zupełnie oddzielnie. Pola nie mówi dużo, ale posiada szeroki zakres wiedzy, ponieważ docenia naukę.Charakteryzuje ją duża wrażliwość, dlatego nie lubi przebywać w towarzystwie, w którym czuje się niekomfortowo.Potrafi doskonale ocenić sytuację, przeprowadzić analizę i biegle zająć się sprawami organizacyjnymi. Choć małomówna ma idealne cechy lidera.

Nela – uznaje się, że to zdrobnienie pochodzące od takich imion jak Helena, Aniela lub Kornelia, które z czasem stało się samodzielnym imieniem. Najważniejsze cechy charakteru Neli to pracowitość, otwartość, inteligencja. Nela to kobieta doceniana w towarzystwie, ponieważ zaraża innych energią, entuzjazmem i radością życia. Ma pewne zainteresowania, które zgłębia i postrzegana jako ekspertka w tych dziedzinach. Nela to osoba temperamentna, czuła i oddana.

Jagoda – to imię, które powstało do zdrobnienia Jadwigi. Nadawane jest dziewczynkom o charakterystycznym typie urody – jasna cera i ciemne włosy. To osoba ciekawa świata uwielbiająca podróże. Chętnie nabywa nową wiedzę – ma artystyczną duszę. Jest miłośniczką wiejskiego życia. Mimo że wykazuje się skromnością, zna swoje atuty i korzysta z nich w codziennych sytuacjach. Przyciąga do siebie ciepłem oraz harmonią.

Nietypowe imiona dla dziewczynek


Beatrycze – to łacińskie imię oznacza ta, która „przynosi szczęście”. W Polsce imię to pojawiało się już w XIII wieku. Beatrycze to imię znane w różnych państwa świata. Osoba otym imieniu jest doskonałym negocjatorem, dyplomatą. Potrafi współdziałać z innymi osobami i za to jest ceniona – potrafi budować długotrwałe relacje. Beatrycze to połączenie w jednej postaci realizmu i romantyzmu. W dzieciństwie Beatrycze jest traktowana jako postać mityczna, tajemnicza, nieprzenikniona. Używane zdrobnienia to Trusia, Betka, Beta.

Areta – imię mające korzenie w języku greckim i oznaczające „cnotę, zaletę”. Areta to kobieta, która wyznaje swoją własną filozofię, dlatego szuka towarzystwa osób podobnych do siebie. Jest aktywna i promuje wielkie idee, które chce wcielać w życie. To indywidualistka wyróżniająca się z tłumu. W młodym wieku wykazuje dystans do spraw materialnych.

Imiona dla dziewczynek niespotykane

Śnieżka – imię znane w Polsce z powodu popularności baśni o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. To bardzo rzadko spotykane imię w naszym kraju, ale jest dobrze znane na Litwie jako „Snieguolė”. Nie mniej jednak Litwini nie nazywają często córek tym imieniem.

Nadzieja – to odpowiednik polskiej Nadii. Nadzieja jest osobą zadbaną, pracowitą, odpowiedzialną oraz uczciwą. Nie działa na skróty – zawsze sumiennie wykonuje to, co do niej należy. Zwykle kobieta o imieniu Nadzieja jest niezwykle piękna.

Imiona dla dziewczynki zaczerpnięte z literatury

Balladyna – to jedno z rzadkich imion żeńskich. Najbardziej znana bohaterka dramatu Juliusza Słowackiego. Choć to Alina, jej siostra ma bardziej popularne imię, to również warto zainteresować się imieniem Balladyna. Pomijając negatywną postać wykreowaną przez poetę, osoba o tym imieniu kojarzy się ze skutecznością oraz zaradnością życiową. Jest zdolna do poświęcania się idei. Imię kojarzy się z romantyzmem. Co ciekawe, numerologiczne imię Balladyna jest powiązane z wrażliwością oraz dobrocią. Balladyna to wielka indywidualistka.

Jagna – to kolejna bohaterka literacka utworu Władysława Reymonta „Chłopi”. Imię to ma prawdopodobnie pochodzenie od imienia Agnieszka lub Agata. Jagna jest trochę kapryśna i naiwna. Potrzebuje obok siebie osoby silnej, która będzie dla niej wsparciem w codziennym życiu.

Najładniejsze imiona dla dziewczyn

Franciszka Ksawera – to podwójne imię mające swój męski odpowiednik. To kobieta uczuciowa, inteligentna, która lubi pomagać. Łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi i chętnie wspiera potrzebujących w trudnych chwilach. Franciszka to osoba z zasadami i asertywna, ale też stuprocentowa romantyczka.

Marlena – germańskie imię pochodzące z połączenia Marii i Heleny lub Marii i Magdaleny. To osoba uwielbiana przez otoczenie i przyciągają przez swój magnetyzm. Kiedy trzeba, jest niedostępna i zimna. Nie lubi się nudzić, dlatego odnajduje się w towarzystwie, w którym może błyszczeć.

Najładniejsze imię damskie

Nina – to jedno z imion, które pochodzi ze zdrobnienia imienia Antonina i Janina. Nina to kobieta, która walczy o swoje i osiąga cele wszelkimi sposobami, jeśli wie, że są tego warte. Jest osobą pełną wdzięku, uroczą i łagodnie usposobioną. Niny są postrzegane jako kulturalne i inteligentne. To kobiety wrażliwe, ale potrafią się podnieść po krzywdach, które zostały im wyrządzone.

Najpiękniejsze imię żeńskie

Antonia – to imię, które było poprzedniczką współczesnej Antonii. Ma pochodzenie łacińskie i w Polsce było używane już od XV wieku. Kobieta o tym imieniu jest aktywa oraz kreatywna. Docenia rodzinę i stara się o nią dbać. Wyróżnia się wysokim poziomem kultury osobistej.

Najładniejsze imiona żeńskie

Ofelia – imię żeńskie pochodzenia greckiego, który tłumaczy się jako ta „pomagająca w nędzy”. Ofelia to bohaterka dramatu Szekspira. Imię to występuje w różnych językach na całym świecie. Zdrobnienia to Fela, Felka, Ofelusia. Uważa się, że Ofelie doskonale odnajdują się jako kobiety zarządzające domem – dbające o rodzinę, męża i ognisko domowe. Podziwiane są przez otoczenie za elegancję, blask i urodę. Ofelia dziewczynka jest miła, spokojna i ułożona.

Lena – to imię powszechnie nadawane w krajach skandynawskich oraz słowiańskich. W Polsce pojawiało się w XV wieku. Lena jest skróconą formą od imienia Magdalena oraz Helena. Lena jest kobietą pogodną i lubiąca przebywać w towarzystwie rodziny. Nie lubi być samotna. Bardzo dobrze opiekuje się zwierzętami. Osoby noszące to imię cechuje niebywała gracja oraz wysoka kultura osobista.

Polskie imiona żeńskie

Rozalia – nie ma do końca wyjaśnienia, co do pochodzenia imienia Rozalia. Uznaje się, że powstało w wyniku połączenia Róży i Anny. Imię jest rzadko nadawane w Polsce i kojarzone jest z Różą. W pieszczotliwej formie używane jest jako Rozalka. Dawniej nadawane je dziewczynkom urodzonym w niższych klasach społecznych. Osoba nosząca imię Rozalia to kobieta niezależna poszukują możliwości robienia czegoś, w czym byłaby pionierką. Ma zdolności artystyczne, ale nie zawsze je wykorzystuje w celu rozwoju osobistego. Wyróżnia ją spokój, opanowanie oraz duża pewność siebie. Imię można z łatwością przetłumaczyć na inne języki obce.

Marzanna – prawdopodobnie imię to powstało wskutek przekształcenia imienia Marianna. Marzanna to kobieta twardo stąpająca po ziemi. Wie, czego i wytrwale do tego dąży. Jest lubiana w pracy i ceniona za podejście do zawodowych obowiązków. W domu jest przykładną żoną i mamą, jednak w kontaktach towarzyskich uchodzi za nieustępliwą i kłótliwą. Jest osobą zasadniczą i raczej nie zmienia swoich poglądów.

Najpiękniejsze polskie imiona

Roma – imię pochodzące od Romualdy lub Romany jako skrócona wersja tych imion. Roma to osoba bardzo otwarta na świat – towarzyska, zaradna, pogodna. Bardzo dobrze radzi sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Roma dobrze czuje się w roli strażniczki domowego ogniska.

Kalina – w języku greckim „kalos” oznacza piękna i prawdopodobnie takie jest pochodzenie imienia Kalina. To osoba nielubiąca zmian, a ceniąca stabilizację i tradycyjne wartości w każdej sferze życia. Kalina ma optymistyczne nastawienie do życia, ale na pierwszym miejscu stawia pracę a dopiero później zabawę i odpoczynek. Kalina może pochwalić się bogatym zasobem oraz zdolnościami aktorskimi.

Najpiękniejsze imiona świata

Poliana – osoba, która dobrze sobie radzi w sytuacjach wymagających zaangażowania oraz skupienia. Poliana inspiruje innych do działania swoją aktywną postawą. W młodości stawia na zdobycie cennych i praktycznych umiejętności. Z łatwością buduje stabilne więzi z otoczeniem, dzięki czemu może u schyłku życia żyć w otoczeniu przyjaznych jej osób.

Georgina – to żeński odpowiednik męskiego imienia Georg (Jerzy).W Polsce nadawane bardzo rzadko, ale trzeba przyznać, że to bardzo ładne imię damskie. Georgina jest kobietą wyróżniająca się tym, że potrafi się koncentrować w najbardziej pożądanych momentach. Dlatego działa bardzo ostrożnie i myśli długo nad każdą podjętą decyzją. Jej wadą jest chęć zaspokajania własnych słabości.

Anabella – imię powstało z połączenia imienia Anna i Izabella. To kobieta piękna, która ma swoje niecodzienne pomysły i bez problemu wprowadza je w życie. Cechuje ją ogólna wesołość – wzbudza sympatię otoczenia. Jej ubiór zewnętrzny uosabia artystyczną duszę.

To, jakie imię nadamy przyszłej córce, z pewnością wpłynie na jej życie. Imiona dla dziewczynek to zbiór przeróżnych możliwości i wyborów. Nie jest łatwo zdecydować się, jakie imię dla dziewczynki jest najlepsze. Dlatego warto przeczytać o tym, jakie imiona damskie są popularne, oryginalne lub po prostu klasyczne.

Mimo wielu propozycji, imię dla dziewczynki może okazać się ogromnym wyzwaniem. Warto również poza przedstawionym przeglądem wybranych pomysłów, zapoznać się z tym, co zawiera poniża lista imion dla dziewczynek. Być może znajdziemy na niej jeszcze inne najładniejsze imiona godne uwagi.

Spis imion dla dziewczynek:

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę A:

Aahana
Aaliyah
Abigail
Ada
Adel
Adela
Adelajda
Adelia
Adelina
Adriana
Adrianna
Agata
Agnieszka
Aida
Aila
Aimee
Aisha
Aisza
Ajsza
Alana
Aldona
Aleksa
Aleksandra
Alena
Alessandra
Alessia
Alexandra
Alexia
Alia
Alice
Alicia
Alicja
Alina
Alisa
Alisha
Alissia
Alita
Aliya
Alvira
Alya
Alyssa
Amaia
Amalia
Amanda
Amarachi
Amber
Amela
Amélia
Amelia
Amelie
Amina
Amira
Amy
Ana
Anabel
Anabela
Anabell
Anabella
Anabelle
Anastasia
Anastasiia
Anastazja
Anatola
Anatolia
Andrea
Andżelika
Anelia
Aneta
Anetta
Angel
Angela
Angelica
Angelika
Angelina
Ania
Aniela
Anika
Anita
Anna
Annabelle
Antonia
Antonina
Anya
Apolonia
Aria
Ariadna
Ariana
Arianna
Ariela
Arina
Arlena
Arleta
Arletta
Arlo
Arnika
Arya
Asel
Ashley
Asiya
Asteja
Astrid
Asya
Athena
Audrey
Augustyna
Aurelia
Aurika
Aurora
Ava
Aya
Ayesha
Ayla
Aylin
Ayşe

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę B:

Balbina
Bảo
Bao Anh
Barbara
Beata
Bella
Berenika
Bernadeta
Bernadetta
Bianca
Bianka
Blanca
Blanka
Bogdana
Bogna
Bogumiła
Bogusława
Bożena
Bronisława
Brygida

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę C:

Camila
Cansu
Carla
Carlotta
Carmen
Carolina
Caroline
Cataleya
Cattleya
Cecylia
Celestyna
Celia
Celina
Celine
Chanel
Charlotte
Chiara
Chloe
Cirilla
Claire
Clara
Clarissa
Claudia
Cornelia
Cynthia
Cyntia

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę D:

Dagmara
Dagna
Dajana
Dalia
Damroka
Dana
Daniela
Daniella
Danuta
Daria
Darina
Daryna
Debora
Diana
Dina
Dobrawa
Dobrochna
Dobromiła
Dobrosława
Dominika
Donata
Dora
Dorota
Dżesika

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę E:

Edyta
Ela
Eleanor
Elena
Eleni
Eleonora
Eliana
Elif
Elina
Elisa
Elisabeth
Elise
Eliza
Elizabet
Elizabeth
Elizaveta
Ella
Ellen
Ellie
Elmira
Elsa
Elwira
Elżbieta
Ema
Emanuela
Emila
Emili
Emilia
Emiliana
Emiliia
Emily
Emine
Emma
Erika
Erin
Eryka
Esmeralda
Estelle
Estera
Eulalia
Eva
Evelina
Ewa
Ewelina

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę F:

Fabiola
Fatima
Faustyna
Felicja
Flawia
Flora
Florencja
Florentina
Florentyna
Florianna
Francesca
Franciszka
Freja
Frida

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę G:

Gabi
Gabriela
Gabriella
Gabryjela
Gaia
Gaja
Gemma
Georgia
Gia Han
Giulia
Gloria
Grace
Gracja
Gracjana
Grażyna
Greta

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę H:

Halina
Halszka
Hana
Hania
Hanna
Hannah
Heidi
Helen
Helena
Hiacynta
Hoai An
Honorata

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę I:

Ida
Idalia
Iga
Ilaria
Ilia
Iliana
Ilona
Iman
Ina
India
Inés
Ines
Inez
Inga
Ingrid
Inka
Irena
Irina
Iris
Irma
Irmina
Isabel
Isabella
Isla
Ismena
Iva
Ivanka
Ivanna
Ivy
Iwa
Iwanka
Iwona
Iza
Izabela
Izabella

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę J:

Jadwiga
Jaga
Jagienka
Jagna
Jagoda
Jana
Janina
Janka
Jasmin
Jasmina
Jasmine
Jaśmina
Jennifer
Jesika
Jessica
Jewa
Joanna
Jolanta
Jowita
Józefa
Józefina
Judith
Judyta
Julia
Juliana
Julianna
Julie
Julita
Justyna

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę K:

Kaia
Kaja
Kajra
Kalina
Kamelia
Kamila
Kamilia
Kamilla
Karina
Karla
Karmen
Karolina
Kasandra
Kataleja
Katarzyna
Kateryna
Kathrin
Katia
Katrina
Kaya
Kayla
Kesja
Khloé
Kiara
Kim
Kinga
Kira
Klara
Klarysa
Klaudia
Klementyna
Kleopatra
Konstancja
Kora
Kordelia
Kornelia
Kristina
Krystyna
Ksenia

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę L:

Laila
Lajla
Lana
Lara
Larisa
Larissa
Larysa
Latika
Laura
Laurencja
Layla
Lea
Léa
Leah
Leia
Leila
Lejla
Léna
Lena
Lenna
Leokadia
Leona
Leonia
Leonie
Leti
Leticia
Letycja
Leyla
Lia
Lía
Liana
Lidia
Ligia
Lija
Lila
Lili
Lilia
Lilian
Liliana
Lilianna
Lilla
Lilli
Lillian
Lilliana
Lilly
Lily
Lina
Linda
Lisa
Liubov
Livia
Liwia
Liza
Lora
Lorena
Louisa
Louise
Lucia
Lucja
Lucy
Lucyna
Ludmiła
Ludwika
Luisa
Luiza
Lukrecja
Luna
Lusi

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę Ł:

Łucja

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę M:

Madeleine
Madlen
Magda
Magdalena
Magnolia
Maia
Maja
Majka
Malena
Malika
Malina
Malvina
Malwina
Małgorzata
Manuela
Marcela
Marcelina
Marceline
Marcjanna
Margaret
Margarita
Margaryta
Margot
Maria
Mariam
Mariana
Marianna
Marie
Marieta
Marietta
Mariia
Marija
Marika
Marina
Mariola
Marisa
Marita
Marlena
Marta
Martina
Martyna
Maryam
Maryla
Maryna
Marysia
Marzena
Masha
Masza
Matilda
Matylda
Maura
Maya
Megan
Mela
Melani
Melania
Melanie
Melek
Melisa
Melissa
Melody
Mia
Michaela
Michalina
Michelle
Miglena
Mija
Mika
Mila
Milana
Milena
Milla
Miła
Miłosława
Minh
Mira
Miranda
Mirela
Mirella
Miriam
Mirosława
Miya
Molly
Monika
Nadia
Nadin
Nadiya
Nadja
Nadzieja
Naila
Naomi
Nare
Nastazja
Nastia
Natalia
Natalie
Nataliia
Natasha
Natasza
Nawojka
Nel
Nela
Nelia
Nell
Nella
Nelli
Nellie
Nelly
Neyla
Ngoc
Nicol
Nicola
Nicole
Nika
Nikol
Nikola
Nikoleta
Nikoletta
Nikolina
Nila
Nina
Noelia
Noemi
Nora

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę O:

Ofelia
Oksana
Oktawia
Ola
Oleksandra
Olena
Olga
Olimpia
Olivia
Oliwia
Oriana
Otolia
Otylia

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę P:

Pamela
Patrycja
Paula
Paulina
Pelagia
Petra
Phoebe
Pia
Pola
Poliana
Polianna
Polina
Prisha

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę Q:

Qianyu

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę R:

Rachela
Raisa
Ramona
Rebeka
Regina
Renata
Rita
Roksana
Roma
Rosa
Rosalia
Rosalie
Rose
Roxana
Roza
Rozalia
Rozalina
Róża
Ruby
Rut
Ruta

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę S:

Sabina
Sabrina
Safiya
Saida
Salma
Salomea
Samanta
Samantha
Samira
Sandra
Sara
Sarah
Sasha
Savannah
Sawa
Scarlet
Scarlett
Selena
Selin
Selina
Selma
Semiliana
Serafina
Sienna
Simona
Simone
Sława
Sofi
Sofia
Sofía
Sofie
Sofii
Sofiia
Sofija
Sofiko
Sofiya
Solomia
Solomiia
Solomija
Sonia
Sophia
Sophie
Soraya
Stanisława
Stefania
Stella
Sumaya
Susan
Susanna
Susanne
Suzan
Suzanna
Sylwia
Syntia
Szymon

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę T:

Taida
Talia
Talita
Tamara
Tatiana
Teodozja
Teofila
Teresa
Tessa
Tetiana
Thanh Truc
Thea
Thien An
Tiantian
Tina
Tola
Tosia
Tue Nhi
Tulia

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę U:

Uliana
Uljana
Ulla
Urszula

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę V:

Valentina
Valeria
Valeriia
Vanesa
Vanessa
Varvara
Vera
Veronica
Veronika
Victoria
Viktoria
Viktorie
Viktoriia
Violetta
Vira
Virginia
Vittoria
Vivian
Viviana
Vivien
Vivienne
Vladyslava

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę W:

Walentyna
Waleria
Wanda
Wanesa
Wanessa
Warwara
Wera
Weronika
Wiera
Wiktoria
Wioleta
Wioletta
Wiwiana

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę X:

Xenia

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę Y:

Yasmin
Yasmina
Yasmine
Yelyzaveta
Yeva

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę Z:

Zara
Zarina
Zelia
Zlata
Zlatoslava
Zoe
Zoey
Zofia
Zoja
Zora
Zoria
Zosia
Zoya
Zuza
Zuzana
Zuzanna
Zyta

Imiona żeńskie dla dziewczynki na literę Ż:

  • Żaklina
  • Żaneta
NOWA KOLEKCJA!
Dres dziewczęcy MAYORAL 3841 zielony/krem
Dres dziewczęcy MAYORAL 3841 zielony/krem
216,00 zł 183,60 zł
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3432 różowa
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3432 różowa
180,00 zł 153,00 zł
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3427 różowa
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3427 różowa
155,00 zł 131,75 zł
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3050 kremowa
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3050 kremowa
79,00 zł 67,15 zł
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3049 zielona
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3049 zielona
90,00 zł 76,50 zł
Sukienka dziewczęca MAYORAL 3935 kremowa
Sukienka dziewczęca MAYORAL 3935 kremowa
216,00 zł 183,60 zł
Sukienka dziewczęca MAYORAL 3951 zielona/wzór
Sukienka dziewczęca MAYORAL 3951 zielona/wzór
107,00 zł 90,95 zł
Kombinezon dziewczęcy MAYORAL 6983 róż/wzór
Kombinezon dziewczęcy MAYORAL 6983 róż/wzór
157,00 zł 133,45 zł
Bluza dziewczęca MAYORAL 6424 zielona
Bluza dziewczęca MAYORAL 6424 zielona
157,00 zł 133,45 zł
Komplet dziewczęcy MAYORAL 6839 biały/czarny
Komplet dziewczęcy MAYORAL 6839 biały/czarny
234,00 zł 198,90 zł
Sukienka dziewczęca MAYORAL 6975 liliowa/wzór
Sukienka dziewczęca MAYORAL 6975 liliowa/wzór
189,00 zł 160,65 zł
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3427 miętowa
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3427 miętowa
155,00 zł 131,75 zł
Kurtka dziewczęca MAYORAL 6426 różowa
Kurtka dziewczęca MAYORAL 6426 różowa
186,00 zł 158,10 zł
Sukienka dziewczęca MAYORAL 3932 zielona/wzór
Sukienka dziewczęca MAYORAL 3932 zielona/wzór
171,00 zł 145,35 zł
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3032 kremowa
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3032 kremowa
74,00 zł 62,90 zł
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3031 kremowa
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3031 kremowa
76,00 zł 64,60 zł
Komplet dziewczęcy MAYORAL 3956 krem/zielony
Komplet dziewczęcy MAYORAL 3956 krem/zielony
171,00 zł 145,35 zł
Płaszcz dziewczęcy MAYORAL 3431 różowy
Płaszcz dziewczęcy MAYORAL 3431 różowy
216,00 zł 183,60 zł
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3430 turkusowa
Kurtka dziewczęca MAYORAL 3430 turkusowa
189,00 zł 160,65 zł
Ogrodniczka dziewczęca MAYORAL 3907 różowa
Ogrodniczka dziewczęca MAYORAL 3907 różowa
157,00 zł 133,45 zł
Kurtka dziewczęca MAYORAL 6425 różowa
Kurtka dziewczęca MAYORAL 6425 różowa
202,00 zł 171,70 zł
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3051 kremowa
Bluzka dziewczęca MAYORAL 3051 kremowa
70,00 zł 59,50 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl