Czy wiecie, że lalka jest najprawdopodobniej najstarszą, znaną ludzkości zabawką? Wśród skarbów Starożytnego Egiptu natrafiono na lalkę z 2000 lat p n e. Lalki towarzyszą dzieciom od zarania dziejów i choć przeszły niezwykłą metamorfozę, od wyglądu po materiały z jakich są produkowane, to nadal zajmują najważniejsze miejsce w sercu każdej dziewczynki. Lalka jest przyjaciółką, powierniczką, przytulanką.

Bobasy i dzidziusie - ulubione dziecięce lalki hiszpańskie

Pierwsze zabawy dziecka są inspirowane domem, rodziną. Autorytetem w tym okresie są rodzice, to ich najczęściej naśladują maluchy, dlatego zabawa lalkami, polegająca na ich pielęgnacji należy do ulubionych dziecięcych zabaw. Sklepowe półki uginają się od wszelkiego typu i wielkości lalek, jednak lalki hiszpańskie mają znaczną przewagę nad konkurentkami z innych firm. Wyróżnia je jakość i estetyka, wygląd i materiał z jakiego są wykonane oraz zapach. Lalki przyjemnie pachną wanilią. Hiszpańskie lalki Berbesa zachwycają uroczymi buziami jak u prawdziwego dziecka, niemowlęcymi fałdkami i ślicznymi “dzidziusiowymi” ubrankami w przypadku lalki bobasa lub pięknymi, dziewczęcymi kreacjami nieco ”starszych” lalek. Lalki z kocykiem lub poduszeczką przyjemnie i wygodnie jest tulić i “usypiać”. Hiszpańskie lalki wykonane z bezpiecznego dla dziecka winylu, są miłe w dotyku, można je kąpać i przebierać, bez obaw, że ulegną zniszczeniu.

Mówiące lalki Berbesa sprzedażowym hitem

Ogromną popularnością cieszą się hiszpańskie pachnące lalki zachowujące się jak prawdziwe bobasy. Po naciśnięciu brzuszka płaczą, śmieją się i mówią “mama”.

Zabawy lalkami uczą

Hiszpańskie lalki dzidziusie są pomocne w rozwoju społecznym dziecka, uczą postaw opiekuńczych, odpowiedzialności, rozładowują emocje. Pachnące lalki Berbesa to świetny prezent dla każdej, małej dziewczynki, a jeśli chłopiec chce mieć lalkę - bobas okaże się dobrym wyborem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl